Alpsko skijanje

Snowboard

Nordijsko skijanje

Borderi se oporavljaju

Posle teške saobraćajne  nesreće u kojoj su povrdjeni reprezentativci Srbije u snoubordu, Hana Piščević, Jelena Ignjatov i Filip Filipović danas oko 11h su obišli u opštoj bolinici u Sremskoj Mitrovici,  ministar omladine i sporta Vanja Udovičić i predsednik  Skijaškog saveza Srbije, Vladeta Radivojević.

U razgovoru sa direktorom bolnice dr. Živkom Vrceljom dobili su informacije da su oba pacijenta koja su hospitalizovana u ovoj bolnici  stabilna  i da će se verovatno u toku sledeće nedelje transportovati u svoje matične gradove. Jelena ima kontuziju glave i dislokaciju vratnih pršljenova a Filipu su polomljena četiri rebra i lopatica desne ruke. U razogovoru sa ministrom i predsednikom Saveza povredjeni reprezentativci su pokazali zavidan moral i želju da se što pre vrate u trenažni proces. Treći povredjeni reprezentativac , Hana Piščević je u ovom trenutku u operacionoj sali na VMA i po završetku operacije ćemo obavestiti javnost  detaljnije.