Alpsko skijanje

Snowboard

Nordijsko skijanje

Kalendar i rezultati

Nastavljena saradnja Srbije i Hrvatske na trkama ženskog i muškog slaloma "Snow Queen Trophy" u Zagrebu

Na nedavno održanim trkama ženskog i muškog slaloma "Snow Queen Trophy" u Zagrebu, na Sljemenu u okviru Audi Fis Ski World Cup-a, nastavljena je saradnja izmedju Skijaškog Saveza Hrvatske i Skijaškog Saveza Srbije.

Na nedavno odrzanim trkama ženskog i muškog slaloma "Snow Queen Trophy" u Zagrebu, na Sljemenu u okviru Audi Fis Ski World Cup-a, nastavljena je saradnja izmedju Skijaškog Saveza Hrvatske i Skijaškog Saveza Srbije. Naime i ove kao i prethodne dve godine Srbija je imala četiri predstavnika skijaških sudija Skijaškog Saveza Srbije koji su sudili pomenute trke zajedno sa kolegama iz Hrvatske. Gostoprimstvo na koje su naišli u Hrvatskoj ne može se opisati rečima. Takmičenje i sudijska organizacija su bili na izuzetno visokom nivou uz sve pohvale obostrano. Nadamo se da će se saradnja nastaviti, i da će nas uskoro ski sudije iz Hrvatske posetiti na nekoj od trka u Srbiji.