Alpsko skijanje

Snowboard

Nordijsko skijanje

Održana redovna sednica Skupštine Skijaškog saveza Srbije

Danas je u svečanoj sali Hotela 88 rooms u Beogradu, održana redovna sednica Skupštine ski saveza Srbije pred , na kojoj su razmotrene tekuće stvari, važne za funkcionisanje ovog tela.

Od važnih odluka koje je skupština Skijaškog saveza usvojila, jeste usvajanje izveštaja nezavisnog revizora, za prethodnu godinu. Osim toga, Skijaški savez je usvojio i u budžet za 2018. godinu, koji je podeljen na tri celine, i odnosi se na snoubord, zatim nordijsko skijanje, kao i alpske discipline, koje su u našoj zemlji svakako najpopularnije. Uz usvojeni budžet pružena je i velika podrška rukovodostvu saveza pred Zimske Olimpijske Igre koje će se održati u februaru mesecu u Južnoj Koreji.

Takođe, u članstvo Skijaškog saveza Srbije primljeni su i novi članovi SU "Ski tim Zlatar" iz Nove Varoši, SU "Leptir" iz Beograda i
SSU "NS Ski Tim", čime je pokazano da u našoj zemlji postoji sve veće interesovanje za sportove koji spadaju pod nadležnost Skijaškog saveza.