• Početna
  • Alpsko skijanje
  • Aktuelnosti
  • Dodela pehara pojedinačnin i ekipnim pobednicima u Alpskom Skijanju, Snowboardu i Nordijskom Skijanju

Svečana dodela nagrada najboljima u 2019. godini!

U zgradi Starog dvora u Beogradu, svečano su dodeljene nagrade najboljim pojedincima u svim uzrasnim kategorijama, kao i ekipnim pobednicima u alpskom, nordijskom skijanju i snowboard-u. Dodeljene su i pohvalnice najmladjim učesnicima takmičenja u sezoni 2018-19.

Pored predstavnika Saveza, nagrade najboljima su dodelile pop pevačica Goca Tržan, glumica Andjelka Prpić i Dr.feel Good , predsednik Poks-a Zoran Micović, Brigadni General Siniša Radović kao i naša alpska skijašica i reprezentativka Nevena Ignjatović.