Predavanja o uticaju olimpijskog pokreta na društvene procese

• U ponedeljak 24. oktobra, u Muzeju nauke i tehnike, u saradnji sa Fakultetom sporta i fizičkog vaspitanja iz Beograda, održana su predavanja o uticaju olimpijskog pokreta na društvene procese (predavač red. Prof. Branislav Jevtić- FSFV), zatim o primeni nauke u pripremama za Olimpijske igre (red. Prof. Saša Jakovljević-FSFV) i uticaju Antidoping agencija na ukupan olimpijski pokret (dr Nenad Dikić-ADAS). Seminaru su prisustvovali i polaznici kursa za operativne trenere u skijanju. Komisija za osposobljavanje i licenciranje stručnjaka u skijanju Skijaškog saveza Srbije (KOUL) će i ubuduće obaveštavati sve zaiteresovane o održavanju sličnih seminara u cilju podizanja kvaliteta stručnog kadra u skijanju.