Snowboard 2013/2014

Snowboard Prvenstvo Beograda i Srbije na Kopaoniku
Na Kopaoniku je u petak 21. marta 2014. održano Prvenstvo Beograda i Prvenstvo Srbije u snowboard disciplini slalom. Takmicenje održano na stazi Gobelja, a organizator je Snowboard klub "BIBIS" Beograd

Raspis za odlaganje snowboard trke za Prvenstvo Srbije
Zbog iznenadnih izmena u organizaciji trka, takmičenje Prvenstvo Srbije 2014 u Snowboard-u koje je bilo zakazano za 15.03.2014. se odlaže za petak 21.03.2014.

Prvenstvo Srbije u freestyle snowboard i ski disciplinama 2014.
Na Kopaoniku je od 07.-09. marta 2014. održano državno Prvenstvo Srbije u freestyle skijanju i snowboardu. 7. marta je bilo održano ski takmičnje, 8. marta snowboard takmičnje za decu i 9. marta snowboard takmičenje za seniore.
Na programu su bile dve frestyle discipline BA-big air i SLS-slopestyle a na Prvenstvu je učestvovalo više od 75 takmičara.
Organizator takmičenja je Ski savez Srbije. Tehnički organizator je Snowboard klub ABC (Aggressive Brothers Crew) iz Kragijevca uz svesrdnu pomoć JP Skijališta Srbije.

Preuzmite: Rezultati snowboard frestyle Prvenstva Srbije 2014.

Nina Micić 26. mesto na snowboard WC, Carezza ITA
U Italijanskom ski centru Carezza u petak i subotu 13.i 14.decembra 2013. se održava FIS Snowboard Svetski kup na Kome nastupa i najbolja srpska borderka Nina Micić.
Ona je u petak vozila PGS - paralel veleslalom trku na kojoj je zauzela 26. mesto i osvoila 50 FIS bodova.
U subotu će sa startnim brojem 23. voziti i trku PSL - paralel slaloma.